Сучасний будинок для людей похилого віку – переваги

Близькі та рідні люди, які потребують особливого догляду та медичної допомоги, заслуговують на більше, ніж проводити дні в компанії доглядальниці. Сучасний елітний приватний будинок для людей похилого віку «Ренесанс» у Львові– це місце, де кожен постоялець оточений турботою, увагою та любов’ю, яких він воістину заслужив.

Комфортабельне проживання та психологічний затишок

Будинок для літніх людей Ренесанс (Львів)Для людей похилого віку та тих, хто має обмежені можливості, у нас надані номери на 1-4 особи, повністю адаптовані під їхні вікові та індивідуальні потреби. Безпека та зручність – головні характеристики умов проживання в нашому пансіонаті для людей похилого віку у Львові (докладніше тут). Збалансоване індивідуальне меню, розроблене окремо для кожного постояльця на підставі лікарських рекомендацій, робить свій внесок у покращення самопочуття ваших близьких. Оптимістичний та життєрадісний моральний стан гостей, від якого багато в чому залежить фізичне здоров’я, ми підтримуємо за допомогою професійно розроблених комплексів занять, заходів та розважальних програм.

Дбайливий та чуйний персонал

У нас ніхто не почувається самотнім чи залишеним: ми щиро співпереживаємо нашим гостям, переймаємось їхніми проблемами та потребами, піклуємося про них. Правильно вибудовуючи спілкування з людьми з обмеженими можливостями чи похилого віку, ми підтримуємо їхнє прагнення почати жити по-новому, помічати добре навколо себе, шукати цікаві знайомства з ровесниками та знаходити захоплюючі способи проведення дозвілля. Жодні побутові проблеми не повинні бентежити наших гостей: при необхідності наш молодший персонал допоможе прибрати ліжко, прийняти їжу або одягнутися, провести гігієнічні процедури і т.д. рівня безпеки та психологічного комфорту ваших рідних у нашому пансіонаті для людей похилого віку у Львові.

Всебічна медична допомога

Наші постояльці отримують висококваліфіковану безкоштовну медичну допомогу в галузі:

  • офтальмології;
  • кардіології;
  • невралгії;
  • гінекології та урології;
  • онкології;
  • ендокринології;
  • гастроентерології;
  • травматології та хірургії.

На базі нашого пансіонату функціонує центр, обладнаний згідно з останніми досягненнями сучасної медицини. Крім того, укладений нами контракт із лікарями,  забезпечує вашим рідним такий високий рівень медичної допомоги, який дуже складно організувати в інших умовах. Особливо це актуально для людей, які потребують постійного медичного спостереження. Будинок для людей похилого віку «Ренесанс» – це найкращий подарунок вашим близьким, які потребують догляду, і знак поваги до їх старості або особливих потреб. Звернувшись до нас, ви будете спокійні про фізичний та психологічний стан близьких, а вони, у свою чергу, почуватимуться, як у рідному домі